• Бухгалтер для фізичних осіб

  Перекладіть частину завдань з ведення обліку на найманого бухгалтера

  Ми розуміємо, що бізнес вимагає дуже багато Вашого часу. Довірте бухгалтерію фахівцям щоб повністю зосередитися на розвитку своєї справи!

  Дізнатися більше
 • Бухгалтер для юридичних осіб

  Гідна альтернатива «штатному бухгалтеру»

  У Європі та США давно вже існує тенденція компаній доручати ведення власної бухгалтерії стороннім організаціям. Скоротіть витрати на утримання штатного співробітника і слідуйте за Заходом!

  Дізнатися більше
 • Відділ кадрів

  Даємо БІЙ рутинним процесам!

  Це великий перелік завдань по веденню внутрішньої документації та обліку кадрів компанії, без якого неможливе ефективне функціонування фірми. Ми допоможемо Вам сконцентрувати свою увагу на реалізації важливіших завдань.

  Дізнатися більше
 • Обробка первинних документів

  Систематизація паперових архівів і електронних документів

  Звільніть свій стіл або Вашого бухгалтера від стопок паперів і надайте йому час для виконання більш важливих завдань. Також допомагаємо з розсилкою документів Вашим клієнтам.

  Дізнатися більше

Послуги бухгалтера в Києві

Зрозуміло, що для повноцінного функціонування і розвитку фірми вкрай важлива налагоджена робота бухгалтерії. Мабуть, це основа всієї економічної діяльності компанії, і бізнес цілком залежить від неї. Приватний бухгалтер у Києві на аутсорсі — прекрасна можливість зосередитися виключно на розвитку своєї справи, особисто не заглиблюючись у документацію і тони звітності.

Кожна компанія, незалежно від виду підприємницької діяльності та розмірів штату, потребує кваліфікованого веденні бухгалтерського обліку. Але останнім часом знайти бухгалтера з досвідом роботи у штат стає все складніше, та й чи потрібно це? Разові послуги або постійна допомога може здійснюватися фахівцем поза офісом, поза штатом. До того ж, віддалений співробітник — це порівняно недорого.

Бухгалтер на аутсорсі може вести повноцінний облік, оформляти і здавати необхідну звітність, нараховувати зарплату, консультувати або за запитом виконувати один із запропонованих блоків послуг.

Що пропонує наша компанія?

Довірити ведення бухгалтерії кваліфікованому фахівцю — розумне рішення. Це дозволить Вам не тільки тримати всю фінансову документацію у порядку, але і попередить можливі штрафи від податкової.

Бухгалтерська компанія «Інклюзів» має у своєму розпорядженні штат першокласних фахівців із досвідом роботи більше 10 років. Всі бухгалтерські послуги надаються виключно з урахуванням індивідуальних особливостей компанії Замовника.

Бухгалтерський аутсорсинг являє собою особливу форму співпраці і ведення обліку, що вважається структурним підрозділом, але має власний незалежний штат співробітників.

Зателефонуйте нам, і після обговорення всіх нюансів ми укладемо офіційний договір і почнемо працювати на користь Вашої компанії. Бухгалтерське обслуговування здійснюється виключно на підставі офіційного документа, який регламентує права, обов’язки і відповідальність всіх сторін.

Щоб дізнатися вартість бухгалтерських послуг подивіться розділ «Прайс» на цьому сайті. Усі ціни актуальні.

Максимум Переваг

Зосередьтеся на ключових завданнях і розвитку Вашого підприємства! Довірте ведення бухгалтерії фахівцям Inclusive. Ми пропонуємо комплекс якісних послуг.

Наш прайс

економія часу

економія грошей

конфіденційність

професіоналізм

оперативність

відповідальність

Залиште свої контакти для безкоштовної консультації з бухгалтером!

Етапи співпраці

1

Зв'яжіться з нами

0508240704
0730501025

залиште заявку

2

Анкета

Заповніть анкету, щоб бухгалтер зрозумів обсяг робіт

3

Консультація

Наш співробітник проконсультує Вас за результатами обробки анкети

4

Договір

На зустрічі підписуємо договір

5

Працюємо

Починаємо вирішувати Ваші задачі!

Бухгалтер віддалено — чому це вигідно?

Порядок у всіх розділах бухгалтерії, економія на утриманні персоналу, відсутність проблем із податковими інстанціями — основні причини, за якими аутсорсинг бухгалтерії набирає популярність. Але на цьому переваги не закінчуються, до їх числа слід додати:

 • економію часу;
 • професіоналізм і індивідуальний підхід у вирішенні різних завдань;
 • оперативність виконання доручень;
 • бухгалтерський консалтинг “у ногу з часом” — співробітники компанії оперативно дізнаються про всі зміни в законодавстві і працюють лише з актуальною інформацією.

Основні бухгалтерські послуги включають:

 • технічне обслуговування: підготовка і подача звітів;
 • обробка первинних документів без формування та подання звітності;
 • формування первинних документів, ведення клієнт-банку, спілкування з контрагентами і т. д.
 • ведення і організація кадрового діловодства.

Таким чином, агентство Інклюзів пропонує повне ведення бухобліку або періодичне рішення поставлених завдань.

Ви можете прямо зараз зателефонувати нам або надіслати електронною поштою питання. Дізнайтеся докладніше, як відбувається надання послуг, які цікавлять Вас. Основна робота виконується віддалено, але в деяких ситуаціях може знадобитися зустріч з замовником (ФОП) або головним бухгалтером (ТОВ).

Якщо Ви маєте намір знайти кваліфікованого фахівця, наш віддалений бухгалтер — людина, яка Вам потрібна! Заповніть анкету клієнта, і ми з Вами зв’яжемося для подальшого обговорення співпраці. Розрахунок вартості наших послуг здійснюється безкоштовно.

Є питання? / Отримати прорахунок послуг безкоштовно Заповніть анкету

Отзывы