Обробка первинного документообороту від Інклюзив

Будь-які бухгалтерські документи — це підтвердження виконаних господарських операцій, тому ведення первинної документації є важливим аспектом діяльності кожного підприємства. Можна сказати, що первинна документація — це один з найважливіших розділів бухобліку, оскільки дані, які містяться на папері, надзвичайно важливі для подальшої звітності.

Грамотне складання та оформлення документів вкрай необхідно для того, щоб вони мали юридичну силу, у тому числі при роботі з контролюючими органами.

Правильний крок — довірити первинний документообіг досвідченому професіоналу, який знає актуальні правила і норми, тому уникне помилок, що загрожують штрафами. Це набагато вигідніше і зручніше, ніж займатися вирішенням бухгалтерських питань самостійно.

Довіряючи оформлення первинних бухгалтерських документів досвідченим фахівцям фірми Інклюзив (Київ), Ви оптимізуєте витрати та отримуєте послуги кваліфікованого бухгалтера в потрібний час.

Чому наші послуги будуть для Вас вигідними

Якщо Ви зовсім недавно почали підприємницьку діяльність і поки не маєте засобів для повноцінного формування власного відділу бухгалтерії, прийом і первинна обробка документів може відбуватися віддалено.

У нашому штаті співробітники високої кваліфікації, для яких ведення первинного бухгалтерського обліку добре знайома справа. Ми сумлінно виконуємо свої обов’язки, чітко знаємо законодавство, вміємо правильно вирішувати будь-які завдання та завжди на зв’язку для клієнта!

Дистанційна обробка первинних бухгалтерських документів нашими співробітниками допомагає Вам:

 • заощадити час — досить один раз скласти список завдань та графік обміну документами, і можна переключатися на подальше управління бізнесом. Професіонал якісно і вчасно виконає покладені на нього зобов’язання, і це дасть Вам час на рішення більш важливих питань;
 • знизити фінансове навантаження — залучаючи до роботи наших фахівців, Вам не потрібно витрачати гроші на утримання додаткового штатного співробітника. Незважаючи на те, що облік первинних документів відбувається на аутсорсі, бухгалтер дуже відповідально підходить до своїх обов’язків;
 • отримувати послуги високої якості — наші співробітники постійно підвищують власну кваліфікацію, при зміні вимог до документів на законодавчому рівні, вони одразу будуть внесені в робочі форми замовника.

Інклюзив гарантує порядок первинного документообігу Вашого бізнесу! Первинні документи бухгалтерського обліку будуть підготовлені правильно і своєчасно. Крім цього, ми можемо взяти на себе аудит документів за минулий період.

Ведення первинної бухгалтерії довіряйте тільки професіоналам

Первинна бухгалтерія Вашої фірми під контролем досвідчених фахівців зніме з Вас зайвий вантаж турбот. Ми гарантуємо відсутність будь-яких помилок в оформленні первинних документів, наприклад, відсутність підписів, помилки змісту, заповнення обов’язкових реквізитів. Грамотне ведення первинної бухгалтерської документації забезпечує своєчасне документування і порядок документообігу.

Професійна обробка первинної документації — завдання високого ступеня важливості для будь-якої організації. Компетентне, моментальне виправлення неточностей у первинних документах допоможе запобігти збитків у разі виникнення спірних ситуацій як із контролюючими органами, так і з контрагентами. Тому рекомендуємо звернутися за професійною допомогою до наших бухгалтерів. Заповнюйте заявку і отримуйте першу консультацію безкоштовно!


 • Які документи відносяться до первинних?
 • Обов'язкові реквізити первинного документа?
 • Терміни зберігання документів?
 • Хто може підписувати документи на підприємстві?
 • Яка форма акту повинна бути?
 • Чи можна не вказувати одиницю виміру в акті?
 • Що таке реєстр документів?
 • Що таке господарська операція?
 • Які документи потрібні при розрахунку готівкою?
 • Навіщо потрібен чек з терміналу?

  Є питання? / Отримати прорахунок послуг безкоштовно Заповніть анкету